• Poplatky a odhlásenie

• POPLATKY A ÚHRADA STRAVNÉHO

Všetky potrebné informácie sú v prihláške.

Poplatky a úhrada stravného sú schválené Obecným zastupiteľstvom Obce Drahovce  VZN-c.-2_2023.pdf

Odhlasovanie zo stravy

Telefonicky deň vopred do 14. hod na tel. č. 033/7783623 alebo

cez aplikáciu JEDALEŇ (prístupové heslo do aplikácie na vyžiadanie u veducej ŠJ).

V prípade  ak nestihnete včas odhlásiť žiaka zo stravy  máte možnosť si prevziať obed za nasledujúcich prísnych hygienických opatrení:

yes    Obed do obedára sa vydáva v čase od 12:00-13:00 - iba prvý deň choroby- neodhlásenia .

yes     Nenoste si svoje obedára, jedlo sa bude dávať do jednorázových obalov - zabezpečí ŠJ

yes   Miesto výdaja je vchod do kuchyne  - vchádza sa od hlavnej cesty - dodržujte čas výdaja, inak sa bránička zamyká !

yes   Zazvoňte na zvonček a čakáte vonku, nevchádzajte do priestorov ŠJ ani kuchyne !

• Elokované pracovisko ako súčasť Základnej školy s materskou školou
      • Hlavná 127, 922 41 Drahovce Slovakia