Milí rodičia. V mene celej škôlky sa vám chceme poďakovať za účasť na našich dielničkách. Chceli sme sa vám aspoň trochu revanžovať za výrobky, ktorými ste prispeli na Drahovský trh. Táto milá akcia nám prišla ako super nápad zavďačiť sa vám všetkým. Čo môže byť lepšie ako príjemne strávený čas s našimi deťmi.
ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie. :)
Váše pani učiteľky a pani školníčky :)
31
